מי אני?

שמי יעל גריינר, אמא לחמישה, דולה ומדריכת הכנה ללידה באזור מודיעין, ירושלים והמרכז.  מאז ההריון הראשון שלי אני חיה ונושמת הריונות, לידות והורות לקטנטנים- גם שלי וגם של חברותיי. אחרי שמצאתי את עצמי נותנת טיפים ללידה קלה ולהנקה מוצלחת החלטתי ללמוד את הנושא באופן מקצועי ולתת גם לך את האפשרות לחוות הריון נעים ולידה טובה, חוויתית ומעצימה. הוכשרתי כדולה וכמדריכת הכנה ללידה בבית הספר לאומנות הלידה, בית הספר המוביל בארץ בתחום לימודי הדולות, ואני מקפידה להמשיך ולהשתתף בימי עיון, סדנאות וקורסים כדי להיות מעודכנת תמיד ולהעשיר את ידיעותיי המקצועיות.  בנוסף אני מוסמכת ע"י ארגון CAPPA העולמי כדולה וכמדריכת הכנה ללידה בינלאומית.
 
 
 
 
אני מאמינה כי על מנת שתחווי לידה טובה עלייך לאמץ שלושה כלים עיקריים:
 
ידע- רכשי כמה שיותר ידע על תהליך ההריון והלידה. הגיעי ללידה לאחר שכבר קראת, שאלת, חקרת והכנת את עצמך בכל דרך שאת יכולה. קראי ספרים העוסקים בהריון, לידה והורות ראשונית, השתתפי בפורומים בנושא, בסדנאות ובקורס הכנה ללידה. כאן תמצאי מידע נוסף על קורסים שונים להכנה ללידה.
 
אמונה- לידה היא תהליך טבעי, האמיני ביכולתך ללדת וביכולתו של גופך לעמוד באתגרים שמציבה לו הלידה באופן הטוב ביותר. אמונה חזקה וחשיבה חיובית יסייעו לך לחוות את הלידה כחוויה טובה. דאגי להקיף את עצמך בלידה באנשים שיעודדו את החשיבה החיובית שלך ויחזקו את האמון שלך בעצמך וביכולותייך. כאן תמצאי מידע נוסף על ליווי בלידה.
 
תפילה-  תפילה היא כלי רב-כוח, משחרר, מרגיע ומרפה. במהלך ההריון כולו התפללי, בקשי לעצמך לידה בדיוק כפי שלידת החלומות שלך נראית וצאי מתוך נקודת הנחה שתפילתך תענה, ולו באופן חלקי. גם במהלך הלידה התפילה היא כלי נהדר להתמודדות ולהתעצמות, השתמשי בו!
 
 
 
 
 
 
Comments